"Drzewo niepodległości, pokoju i radości " w Przedszkolu nr 422

Galeria » "Drzewo niepodległości, pokoju i radości " w Przedszkolu nr 422

„Drzewo niepodległości, pokoju i radości”

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w projekcie organizowanym przez Warszawski Oddział OMEP (Światowej Organizacji Ochrony Środowiska) z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka, 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę oraz Międzynarodowego Dnia Pokoju. Celem projektu byłobudzenie radosnego nastroju związanego z obchodami Ogólnopolskiego  Dnia Przedszkolaka, uczczenie 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę oraz włączenie się w obchody Międzynarodowego Dnia Pokoju. Z tej potrójnej okazji dzieci ze wszystkich grup  ozdobiły przedszkolne drzewa  nawiązując do tematów przewodnich projektu. Dzięki Biedronkom pojawiło się „Drzewo pokoju”. Jeżyki udekorowały swoje drzewo uśmiechniętymi buźkami tworząc „Drzewo radości”. „Pszczółki”, „Motylki” oraz „Niedźwiadki” swoimi drzewkami uczciły 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Ich drzewa miały kolor bało czerwony.