"Wędrówki energooszczędnej żarówki" - 21.04.2017 r (Zielona Flaga)

Galeria » "Wędrówki energooszczędnej żarówki" - 21.04.2017 r (Zielona Flaga)

21 kwietnia, w przed dzień Dnia Ziemi, dzieci poznały przygody Energooszczednej Żarówki. W role domowych urządzeń elektrycznych wcieliły się utalentowane mamy naszych przedszkolaków:)wspierane przez panie nauczycielki :) Dzieci oglądały przedstawienie jak zaczarowane, uważnie śledziły poczynania Lampy (mama Konstancji), Latarki (mama Aleksandra), Suszarki (mama Wiktorii ), Odkurzacza (mama Jacka) i Zwykłej Żarówki (pani Jagoda). Nasza Energooszczędna bohaterka (mama Franciszka) dzielnie broniła swoich ekologicznych przekonań zachęcając również do korzystania z energii słonecznej - w roli Słońca ( mama Bartka). Nad bezpiecznym przebiegiem przedstawienia czuwali panowie elektrycy - w tych rolach wystąpili Antek i Michał z grypy Biedronki. Całe przedstawienie wyreżyserowała p.Kasia, spokojnego głosu narratora użyczyła p.Iza, a p.Kamila zapewniła oprawę muzyczną.