Dzień Dziecka - 07.06.2019r.

Galeria » Dzień Dziecka - 07.06.2019r.

Międzynarodowy Dzień Dziecka to najbardziej wesoły i piękny dzień dla wszystkich dzieci na całym świecie. Tegoroczne obchody Dnia Dziecka w naszym przedszkolu odbyły się 7 czerwca. Od godziny 10:00 wszystkie dzieci bawiły się wraz z animatorami uczestnicząc w przeróżnych korowodach, zabawach, konkursach. Bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się chusta animacyjna. Był to dzień pełen muzyki , tańców, konkurencji sportowych. Atrakcją było zamykanie w ogromnych bańkach  mydlanych oraz skręcanie balonów. Dzieci pełne wrażeń, emocji, radości, zadowolenia wróciły do swoich sal. A po obiedzie czekała jeszcze jedna niecodzienna atrakcja - lody kaktusowe :)  Wszystkim towarzyszył szczery, dziecięcy uśmiech.