Eko - zajęcia z Enfosiem w Niedźwiadkach - 11.10.2019r.

Galeria » Eko - zajęcia z Enfosiem w Niedźwiadkach - 11.10.2019r.

W dniu 11 października grupa Niedźwiadków wraz z chętnymi rodzicami wybrała się do pobliskiego lasu na sprzątanie i segregację śmieci w ramach "Eko-zajęć z Enfosiem". Nasza grupa bierze udział w akcji edukacyjnej wpisującej się w obchody 30-lecia istnienia Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW).

Po krótkim przypomnieniu o sposobach segregacji odpadów nauczycielki, dzieci i dorośli wraz z naszym bohaterem Enfosiem z ochotą zabrali się za sprzątanie lasu. W tak prosty sposób pogłębiamy wiedzę przedszkolaków o ochronie środowiska, od najmłodszych lat uczymy, jak w codziennych sytuacjach dbać o przyrodę.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym dorosłym za pomoc w organizacji wyjścia.