II miejsce w konkursie „Grać każdy może” - grupa „Biedronki”

Galeria » II miejsce w konkursie „Grać każdy może” - grupa „Biedronki”

24 października dzieci w grupy „Biedronki” wzięły udział w konkursie muzycznym „Grać każdy może” organizowanym przez Przedszkole „Krasnala Hałabały”. Celem konkursu było popularyzowanie zespołowego muzykowania oraz kształtowanie wrażliwości muzycznej wśród dzieci. Nasi reprezentanci wystąpili w kategorii „zespół instrumentalny” i wspaniale zinterpretowali dwa utwory muzyczne: „Marchewkowe pole” zespołu „Lady Pank” , oraz utwór Alana Walkera „Sing mi to sleep”. Brawa dla naszej reprezentacji za zaangażowanie i piękny występ!

7 listopada nastąpiło uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród laureatom konkursu.

Okazało się, że „Biedronki” zostały wyróżnione  II miejscem . Na uroczystej gali podsumowującej konkurs naszych laureatów reprezentowały Julia i Emilka, które odebrały statuetkę, dyplom oraz drobne upominki dla całej grupy.