Jesień na Bielanach - wyróżnienie w konkursie

Galeria » Jesień na Bielanach - wyróżnienie w konkursie

„Jesień na Bielanach” –  wyróżnienie w konkursie plastyczno – technicznym  „Biedronki”

Dzieci z grupy „Biedronki” zostały wyróżnione w konkursie plastyczno - technicznym pt. „Piękna jesień na Bielanach” zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak. Celem konkursu oprócz rozbudzania wyobraźni i aktywności twórczej było również uwrażliwienie dzieci na piękno najbliższego otoczenia, czyli naszej małej ojczyzny. Chętne dzieci wykonały pracę zbiorową w formie albumu przedstawiającego  ulubione zakątki naszej dzielnicy. 3 grudnia nastąpiło uroczyste podsumowanie konkursu, na którym mali artyści reprezentowani byli przez Wiktorię i Mikołaja. Brawa dla autorów wyróżnionej pracy: Natalki, Tosi, Emilki, Wiktorii, Mikołaja, Bartka, Stefana, Zosi G. i Jagody!