Kiermasz wielkanocny - kwiecień 2019r.

Galeria » Kiermasz wielkanocny - kwiecień 2019r.

Czas przedświąteczny w naszym przedszkolu to czas przygotowywania ozdób, pisanek i poszerzania wiadomości na temat tradycji związanych ze świętami wielkanocnymi. W dniach 16 - 18 kwietnia odbył się kiermasz świąteczny. Wielkanocne stroiki i ozdoby wykonały dzieci podczas warsztatów z Mazolkami przeprowadzonych przez panią Magdalenę Uszyńską, za które serdecznie dziękujemy! :) Do kiermaszu dołączyli się także rodzice wraz z dziećmi oraz pracownicy przedszkola.

Uzyskane fundusze w kwocie 2343 zł zostały przekazane poprzez fundację na wsparcie leczenia mamy dziecka z naszego przedszkola.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, siły i wiary w nadchodzące lepsze jutro.

Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat, czyjś świat... Bardzo dziękujemy za  zaangażowanie i pomoc.