Konkurs plastyczny „Uroki mojej miejscowości” - 27.03.2019r.

Galeria » Konkurs plastyczny „Uroki mojej miejscowości” - 27.03.2019r.

W środę, 27 marca wszystkie przedszkolaki zgromadziły się na holu, by uczestniczyć w rozstrzygnięciu konkursu plastycznego zatytułowanego "Uroki mojej miejscowości". Wszystkie dzieci, które wykonały pracę konkursową zostały nagrodzone dyplomem oraz rzeczowym upominkiem. Wspomniane prace można obejrzeć w galerii znajdującej się przy szatni gr. V.

Warto wspomnieć, że praca Gabrysi Dąbrowskiej z gr. V "Biedronki" została wybrana przez jury konkursowe (ze względu na liczbę narysowanych "uroków Warszawy") do kolejnego etapu. Zostanie ona przesłana do Przedszkola Nr 1 im. Janusza Korczaka w Bełżycach, biorąc udział w XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Zapraszamy jednocześnie wszystkie chętne dzieci i ich rodziny do udziału w kolejnych konkursach i przedszkolnych inicjatywach :)