Międzynarodowy Dzień Tolerancji (UNESCO) - 18.11.2019r.

Galeria » Międzynarodowy Dzień Tolerancji (UNESCO) - 18.11.2019r.

18 listopada nasze przedszkole obchodziło Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Z tej okazji  nauczycielki z naszego przedszkola przygotowały dla dzieci niespodziankę – przedstawienie pt. „Rozmowy Gwiazd”, gdzie w role Gwiazd wcieliły się właśnie same panie nauczycielki. Historia opowiada o dwóch wielkich
Gwiazdach, które spotykają się na jednej scenie muzycznej - gwiazda rocka i gwiazda opery. Gwiazdy próbują ze sobą rywalizować i udowodnić tej drugiej, wyższość swojego talentu i swojej muzyki. Jak wiadomo oba gatunki muzyczne mają swoich wielbicieli, ale czy możemy któremuś z nich przyznać palmę pierwszeństwa? Jak zakończyć ich konflikt? Z podpowiedzią spieszą same przedszkolaki, czyli nasza widownia. Obie Gwiazdy mają razem zaśpiewać na zgodę!

Uczenie dzieci postawy tolerancji dla innych, jest ogromnie ważne ponieważ taka postawa umożliwia nam wspólne życie pomimo różnic.