Pasowanie na Przedszkolaka - 22.10.2019r.

Galeria » Pasowanie na Przedszkolaka - 22.10.2019r.

22 października w grupie „Pszczółek” i „Motylków” odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka” -  to wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie dzięki wsparciu swoich pań. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, zabawy oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz medal.

Dla dzieci było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech. Życzymy samych wspaniałych chwil w naszym przedszkolu! :)