Śródziemnomorski Piknik Rodzinny - 25.05.2017 r (UNESCO)

Galeria »  Śródziemnomorski Piknik Rodzinny - 25.05.2017 r (UNESCO)

Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci oraz ich rodziców to obrazki , jakie można było zobaczyć podczas Festynu Rodzinnego, pod hasłem „Dieta Śródziemnomorska – niematerialne dziedzictwo UNESCO, który miał miejsce 25 maja na terenie naszego przedszkola. Festyn odbył się  dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców, którzy min. przygotowali przeróżne, potrawy odnoszące się do tematyki imprezy.  Oprócz tego odbył się pokaz pierwszej pomocy zorganizowany przez Pana Pawła Opałkę . Dzieci mogły także pooglądać pieski z hodowli Pani Kai Rosa. Nie można zapomnieć o zespole  wspaniałych animatorów, którzy w bardzo żwawy sposób umilili czas dzieciom jak i ich bliskim. Wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia pikniku składamy gorące podziękowania, licząc na współpracę podczas następnego :)