Światowy Dzień Pluszowego Misia - gr. I, II, III - 25.11.2019r.

Galeria » Światowy Dzień Pluszowego Misia - gr. I, II, III - 25.11.2019r.

„Miś jest mały i puchaty
Miś jest fajny i kudłaty
Miś jest gruby jak ta kula
Misia zawsze się przytula...”

Duże , małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe Misie „przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.
W dniu 25.11.2019r. nasze najmłodsze przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem- Misiem. Przybyły misie małe, duże, bardzo duże, białe, różowe, zielone wprost bajecznie kolorowe a każdy był piękny i wyjątkowy.
Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie bawiły się przy piosenkach m. in: „ Jadą, jadą misie”, „Misiowa pobudka”, „Pluszowy miś”. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, quizy, misiowe tańce. To był naprawdę niezwykły i magiczny dzień pełen wrażeń.