Światowy Dzień Poezji (UNESCO) - 21.03.2018

Galeria » Światowy Dzień Poezji (UNESCO) - 21.03.2018

21 marca miała miejsce w naszym przedszkolu bardzo mila uroczystość związana z obchodami Światowego Dnia Poezji (UNESO).W trakcie spotkania dzieci, które wzięły udział w konkursie literackim miały możliwość zaprezentowania przedszkolakom wykonanych przez siebie ilustracj, a panie przeczytały ich wiersze o ulubionych krajach Unii Europejskiej.Sedecznie dziękujemy wszystkim dorosłym, którzy wspólnie z dziećmi wzięli udział w konkursie i chylimy czoła przed wszystkimi ujawnionymi w ten sposób talentami :) Po komputerowym opracowaniu  dostarczonych prac (wiersz +ilustracja) zaprezentujemy stworzony przez Państwa tomik poezji pt."Podróże po Europie".

Uczestnicy/laureaci konkursu:

gr.I - L.Rutkowska, A.Smoliński

gr.II- A i M.Popowscy, L.Hulewicz

gr.III - M.Borkowska, Zuzia Smolińska

gr.IV - A.Gawron, E.Fabisiak,F.Sobczyk,G.Dąbrowska

gr.V -K.Andrzejewska, E.Czyżewska,Z.Komsta, B.Koper,F.Miłek, M i M.Minkiewicz,N.Muraszko,T.Sibiga, G.Skrzypkowska,H.Szrajner