Szkoła Odkrywców Talentów

Warsztaty rzeźbiarskie
    Mali chemicy

Nasze przedszkole - Szkołą Odkrywców Talentów -

Niezmiernie nam miło poinformować Państwa, że nasze Przedszkole zostało wyróżnione tytułem: Szkoły Odkrywców Talentów.  Tytuł ten nadawany jest przez Ministra Edukacji Narodowej placówkom, które w szczególny sposób odkrywają, promują a także rozwijają zainteresowania oraz zdolności swoich podopiecznych.  Wszystko to znajduje swoje potwierdzenie i odzwierciedlenie w osiągnięciach dzieci i nauczycieli. Otrzymane wyróżnienie jest uhonorowaniem wieloletniej, systematycznej współpracy naszych uczniów i nauczycieli. Dla „młodych talentów” rozwijanie zdolności to z pewnością wielka przygoda, ale też wysiłek i ciężka praca. Wspieramy naszych uczniów, aby mogli dzielić się zainteresowaniami, umiejętnościami oraz aby mogli  realizować swoje pasje i ambicje.

Przedszkole od kilku lat podejmuje działania czytelnicze, ekologiczne, prozdrowotne, humanitarne oraz artystyczne - szczególnie teatralne, muzyczne, plastyczne. Uczestniczy w wielu akcjach i przedsięwzięciach organizowanych na terenie dzielnicy Bielany, ściśle współpracuje z bielańskimi placówkami przedszkolnymi i Szkołami Podstawowymi. Nasze Przedszkolaki z powodzeniem biorą udział w różnego rodzaju konkursach, warsztatach rozwijających zainteresowania i uzdolnienia, projektach cyklicznych np. coroczny "Pokaz talentów".
Przedszkole 422 jest miejscem, gdzie nasi podopieczni mogą odkrywać i rozwijać swoje uzdolnienia. Dzieci wchodzą w świat wiedzy rozwijając swoje predyspozycje, pasje
i zainteresowania.

To szczególne wyróżnienie motywuje nas do jeszcze większego zaangażowania.