V Rodzinny Przegląd Twórczości Artystycznej „Mam Talent” - 28.03.2019r.

Galeria » V Rodzinny Przegląd Twórczości Artystycznej „Mam Talent” - 28.03.2019r.

Talent - chęci i pasja połączona z nutką wrodzonych zdolności...

28 marca w Przedszkolu 422 odbył się już po raz piąty Rodzinny Przegląd Artystyczny „Mam Talent". Celem przeglądu jest rozwijanie zdolności dzieci ze szczególnym uwzględnieniem kształtowania umiejętności wokalnych, tanecznych, ruchowych i językowych oraz propagowanie uzdolnień dzieci z naszego przedszkola. Z roku na rok przedszkolaki zaskakują swoimi umiejętnościami i predyspozycjami w różnych dziedzinach. Dzień Talentów w naszym przedszkolu zawsze wypełniony jest atrakcjami. Występy małych artystów poprzedził swoim zabawnym programem utalentowany magik Konrad Modzelewski, z którym dzieci mogły zmierzyć swoje siły. W części głównej pokazu wystąpiły dzieci ze wszystkich grup. Były inscenizacje teatralne, tańce, wiersze i piosenki (także w języku angielskim). Swoje talenty prezentowały także dzieci wraz ze swoimi rodzicami. Szczególne podziękowania dla rodziców Zosi, mamy Dominiki i Oli, mamy Tosi i Maćka oraz mamy Gabrysi. Przeglądy rodzinne są okazją do twórczego i ciekawego spędzenia czasu z dzieckiem, a jak wiadomo, dzieci najlepiej rozwijają się przez działanie, dlatego warto poświęcić czas takim wspólnym zabawom. Wszyscy uczestnicy zostali wyróżnieni nagrodami rzeczowymi oraz pamiątkowymi dyplomami, pamiętając, że liczy się dobra zabawa. Pokazaliśmy, że potrafimy razem się bawić oraz miło, wspólnie spędzać czas. Wydarzenia takie jak to, utwierdzają w przekonaniu, iż warto stwarzać dzieciom możliwości rozwoju i pielęgnować przejawiające się talenty już od najmłodszych lat.

Zatem  wspólnie szlifujmy nasze diamenty i kierujmy się dewizą J. Korczaka:

„…mów dziecku, że jest dobre, że może, że potrafi…”

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w przyszłości.