Wyjazd do Klockowni - gr. I, II i III - 16.04.2019r.

Galeria » Wyjazd do Klockowni - gr. I, II i III - 16.04.2019r.

Motylki, Pszczółki oraz Jeżyki w dniu 16.04.2019 odwiedziły jedno z inspirujących miejsc zabawy i edukacji jakim była „Klockownia” w Galerii Renova na Warszawskim Bródnie. Dzieci odwiedziły tam 5 stref. W pierwszej strefie „Małe paluszki” znajdowały się klocki małe, duże, magnetyczne z których można było budować przeróżne budowle. Druga strefa „Na 4 ręce” wymagała od dzieci współpracy oraz porozumienia i dzięki temu powstawały ogromne budowle z gąbkowych klocków. W 3 strefie „Hocki klocki” zarówno Pszczółki, Motylki jak i Jeżyki pochłonięte były tworzeniem konstrukcji z mniejszych elementów. 4 strefa „Majster w akcji” wzbudziła zachwyt u dzieci ze względu na duże i kolorowe klocki. Z zadaniem w 5 strefie „Demolka” dzieci poradziły sobie błyskawicznie. Bardzo szybko zbudowały ścianę z miękkich klocków, a jeszcze szybciej ja zburzyły...To był dzień pełen wrażeń!