Oczami naszych podopiecznych 🙂

Anna Skwarka

Dyrektorka Przedszkola 422

„ Jest miła, pilnuje porządku, pisze dużo dokumentów, musi wiedzieć kiedy wchodzą i wychodzą dzieci. Bawi się z nami i bardzo wszystkie dzieci lubi i pociesza! Jest ważną osobą i rządzi. Pani dyrektor jest wesoła i uśmiechnięta…”

Poznaj

najwspanialszy zespół Przedszkola 422

Izabela Brzuszkiewicz

Nauczyciel/wychowawca w grupie „Wiewiórki” oraz "Nutki" „Pani Iza jest fajna, kochana, dobra, miła, grzeczna, słucha dzieci. Czyta książki dzieciom. Pięknie wygląda – najładniej wygląda w całym przedszkolu…Robi z dziećmi fajne prace i pozwala nam się bawić….”

Izabela Brzuszkiewicz

Monika Iwańska

Nauczyciel/wychowawca w grupie „Żabki”. „Ciocia Monika, jest wysoka ma krótkie włosy i się nie maluje. W każdy dzień chodzi ubrana inaczej. Kochamy ciocię bo robi fajne zajęcia i daje Nam zawsze pieczątki…”

Monika Iwańska

Agata Borowy

Wychowawca w grupie „Sówki”. Pani Agatka siedzi z nami na dywanie. Daje nam prace i pieczątki. Prowadzi zajęcia, bawi się z nami, wychodzi z nami na dwór, prowadzi angielski.

Agata Borowy

Sylwia Czernij

Nauczyciel nieobecny.

Sylwia Czernij

Małgorzata Czerwińska

Nauczyciel/wychowawca w grupie „Nutki” „ Jest bardzo miła i fajna. Jest super, uczy nas fajnych rzeczy i robimy z nią dużo kart pracy. Jest uprzejma i serdeczna. Nas wszystkiego uczy i robi z nami eksperymenty i prace plastyczne”.

Małgorzata Czerwińska

Maria Maciejec

Nauczyciel/wychowawca w grupie „Żabki” „Jest fajna, grzeczna i uprzejma i sympatyczna. Wychodzi z nami bardzo często na plac zabaw. Lubimy z nią zajęcia…”

Maria Maciejec

Katarzyna Kacperek

Nauczyciel/wychowawca w grupie „Wiewiórki” „Pani Kasia robi z nami różne sensozabawy i wymyśla różne zabawy i zajęcia. Wszystkie dzieci ją lubią! Pani Kasia jest miła, często przytula i jest uśmiechnięta. Pociesza dzieci, gdy są smutne…”

Katarzyna Kacperek

Anna Pietruszka

Nauczyciel nieobecny.

Anna Pietruszka

Patrycja Adamowicz

Nauczyciel/wychowawca w grupie "Sówki". "Pani Patrycja jest miła, dobra i kochana. Ma długie blond włosy, niebieskie oczy i nosi okulary"

Patrycja Adamowicz

Bardzo lubimy nasze Panie, a jak ich nie ma, to patrzymy na kalendarz, gdzie są ich zdjęcia – wtedy nie tęsknimy bo je widzimy.

Nauczyciel nieobecny.-

Kamila Lewandowska

Rytmiczka - „Pięknie śpiewa, uczy nas wiosennych piosenek, bawi się z nami w różne zabawy. Gra na instrumentach różnych…”

Paulina Krok

Logopedka - „Ćwiczy z nami język, zadaje rozmaite, fajne zadania i wymyśla różne zabawy. Z Panią Paulinką gramy, jest fajna, ćwiczymy u niej c, ć, ś. Lubimy chodzić do Pani Paulinki…”

Sylwia Bojanowicz

Pomoc w grupie „Wiewiórki”. Pani Sylwia lubi się bawić i śpiewać z nami. Nosi okulary i kolczyki. Czeszemy ją i przytulamy. Robi nam rożne fryzury.

Sylwia Bojanowicz

Katarzyna Sawicka

Pani Kasia jest młodą szefową w kuchni. Ma blond włosy uczesane w warkoczyk. Jest ładna i zawsze uśmiechnięta. Robi pyszne zupki i płatki z mlekiem. Najlepsze jest spaggetti. Płacze kiedy kroi cebulę.

Katarzyna Sawicka

Henryk Walczak

Pan Henio jest starszym panem kucharzem z okrągłym brzuszkiem. Ma szare włosy. Jest bardzo silny, żeby nosić duże garnki, wałkować ciasto, kroić sałatki, wyciągać blachy, wyciskać ziemniaki i ro zbijać mięso.

Jolanta Kalisiewicz

Sekretarka. Przynosi nam różne informacje i papiery, no i jak ktoś dzwoni to przynosi telefon… Przychodzi i mówi ile jest dzieci, robi w komputerze czy mogą przyjść inne dzieci do przedszkola. Mówi zawsze, kogo nie będzie, bo mama dzwoniła. Pani Jola wysyła esemesy do rodziców jak coś się stanie dziecku. Pani Jola ma ładne włosy

Kasia Walczak

Erwina Gołębiewska

Woźna „Jest bardzo miła i podaje nam różne danka. Lubię z nią rysować i kolorować. Często nam rysuje…”

Ewa Sawicka

Woźna „Ciocia Ewa nosi okulary, jest piękna i zawsze uśmiechnięta. Chodzi ubrana na kolorowo i codziennie przynosi Nam pyszne jedzonko. Codziennie rano Nas przytula i czasami pomaga w pracach…”

Iwona Gajewska

Ela Wasiak

Woźna w grupie Sówek. Pani Ela daje nam owocki. Jest ulubiona i bardzo miła. Jest kochana.

Ela Wasiak

Iza Kołodziej