Wesołe Żabki

(rok przedszkolny 2022/2023)

Poznaj

nasze 5-6 latki

„Wesołe Żabki” to grupa dzieci 5-6 letnich, które są już samodzielne, więc zgodnie z własnymi zainteresowaniami spędzają czas wolny od zajęć.  Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi oraz spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności. W tym roku grupa uczestniczy w międzynarodowych i ogólnopolskich projektach:

– „Mały miś w świecie wielkiej literatury”

– „Ekokulturalne Przedszkole”

– „Zabawy Sztuką”

„Wesołe Żabki” są pełne energii, ciekawe świata, dlatego też wszelkie działania są bardzo urozmaicone, wspierające całościowy rozwój. Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości z łatwością pokonują wszystkie wyzwania, a pobyt w przedszkolu jest dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju. I niech stwierdzenie, które wypowiedział jeden z naszych chłopców: „przedszkole to jest taki dziwny dom, w którym są różne zajęcia…”będzie wspólną dewizą. 😊 Naszym celem jest uśmiech, radość i dobre samopoczucie dzieci, a wszystko to z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Opiekunowie

Nauczycielki: