Nutki

(rok przedszkolny2022/2023)

Poznaj

Nutki

To grupa 3-4 latków dla których każdy dzień to nowe wyzwania i doświadczenia. Nasza nazwa odzwierciedla chęć do grania na instrumentach i śpiewania od pierwszych dni w przedszkolu. Jesteśmy grupą, dla której liczy się bezpieczeństwo, dobre samopoczucie i wzajemny kontakt ze sobą. Uwielbiamy kreatywnie spędzać czas: kredki, farby i pastele są dla nas ważnym elementem codziennych zajęć. Bardzo często wychodzimy na dwór, bo wiemy, że zabawa na świeżym powietrzu jest bardzo ważna. “Nutki” to grupa wesołych i ciekawych świata dzieci!

Opiekunowie

Nauczycielki:

Woźna oddziałowa:

"Pszczoły i miód"- wizyta pszczelarza w przedszkolu 🐝🌸

Piosenka "Aniołek maleńki jak wróbelek" ze świątecznymi pozdrowieniami od Nutek 😊👼🌲⭐️

"Nasza Szopka Bożonarodzeniowa" 😊

"Obiad świąteczny" 20.12.2022

Śnieżne szaleństwo trwa ❄️🙂❄️

Warsztaty "Świąteczne ozdoby" 🌲❄️🎅🦌

Koncert muzyczny "Kolędowanie polskie"

"Zabawa z Mikołajem 07.12.2022"🌲🎅🤶🧑‍🎄👼

"Mikołajki w grupie i wyjście do BCEK na przedstawienie "Zamieszanie ze świętami"