Kadra

Oczami naszych podopiecznych 🙂

Anna

Anna Skwarka

Dyrektorka Przedszkola nr 422 "Kolorowa Sowa"

„ Jest miła, pilnuje porządku, pisze dużo dokumentów, musi wiedzieć kiedy wchodzą i wychodzą dzieci. Bawi się z nami i bardzo wszystkie dzieci lubi i pociesza! Jest ważną osobą i rządzi. Pani dyrektor jest wesoła i uśmiechnięta…”

Poznaj

najwspanialszy zespół Przedszkola nr 422 "Kolorowa Sowa"

Izabela Brzuszkiewicz

Nauczyciel/wychowawca w grupie "Nutki" „Pani Iza jest fajna, kochana, dobra, miła, grzeczna, słucha dzieci. Czyta książki dzieciom. Pięknie wygląda – najładniej wygląda w całym przedszkolu…Robi z dziećmi fajne prace i pozwala nam się bawić….”

Izabela Brzuszkiewicz

Monika Iwańska

Nauczyciel/wychowawca w grupie „Misie”. „Ciocia Monika, jest wysoka ma krótkie włosy i się nie maluje. W każdy dzień chodzi ubrana inaczej. Kochamy ciocię bo robi fajne zajęcia i daje Nam zawsze pieczątki…”

Monika Iwańska

Agata Borowy

Wychowawca w grupie „Sówki”. Pani Agatka siedzi z nami na dywanie. Daje nam prace i pieczątki. Prowadzi zajęcia, bawi się z nami, wychodzi z nami na dwór, prowadzi angielski.

Agata Borowy

Małgorzata Czerwińska

Nauczyciel/wychowawca w grupie „Nutki” „ Jest bardzo miła i fajna. Jest super, uczy nas fajnych rzeczy i robimy z nią dużo kart pracy. Jest uprzejma i serdeczna. Nas wszystkiego uczy i robi z nami eksperymenty i prace plastyczne”.

Małgorzata Czerwińska

Katarzyna Kacperek

Nauczyciel/wychowawca w grupie „Wiewiórki” „Pani Kasia robi z nami różne sensozabawy i wymyśla różne zabawy i zajęcia. Wszystkie dzieci ją lubią! Pani Kasia jest miła, często przytula i jest uśmiechnięta. Pociesza dzieci, gdy są smutne…”

Katarzyna Kacperek

Anna Pietruszka

Wychowawca w grupie "Wiewiórki"

Anna Pietruszka

Patrycja Adamowicz

Nauczyciel/wychowawca w grupie "Sówki". "Pani Patrycja jest miła, dobra i kochana. Ma długie blond włosy, niebieskie oczy i nosi okulary"

Patrycja Adamowicz

Bardzo lubimy nasze Panie, a jak ich nie ma, to patrzymy na kalendarz, gdzie są ich zdjęcia – wtedy nie tęsknimy bo je widzimy.

Agnieszka Wiszniewska

Nauczyciel nieobecny.-

Agnieszka Wiszniewska

Kamila Lewandowska

Rytmiczka - „Pięknie śpiewa, uczy nas wiosennych piosenek, bawi się z nami w różne zabawy. Gra na instrumentach różnych…”

Kamila Lewandowska

Paulina Krok

Logopedka - „Ćwiczy z nami język, zadaje rozmaite, fajne zadania i wymyśla różne zabawy. Z Panią Paulinką gramy, jest fajna, ćwiczymy u niej c, ć, ś. Lubimy chodzić do Pani Paulinki…”

Paulina Krok

Sylwia Bojanowicz

Pomoc w grupie „Wiewiórki”. Pani Sylwia lubi się bawić i śpiewać z nami. Nosi okulary i kolczyki. Czeszemy ją i przytulamy. Robi nam rożne fryzury.

Sylwia Bojanowicz

Katarzyna Sawicka

Pani Kasia jest młodą szefową w kuchni. Ma blond włosy uczesane w warkoczyk. Jest ładna i zawsze uśmiechnięta. Robi pyszne zupki i płatki z mlekiem. Najlepsze jest spaggetti. Płacze kiedy kroi cebulę.

Katarzyna Sawicka

Henryk Walczak

Pan Henio jest starszym panem kucharzem z okrągłym brzuszkiem. Ma szare włosy. Jest bardzo silny, żeby nosić duże garnki, wałkować ciasto, kroić sałatki, wyciągać blachy, wyciskać ziemniaki i ro zbijać mięso.

Henryk Walczak

Jolanta Kalisiewicz

Sekretarka. Przynosi nam różne informacje i papiery, no i jak ktoś dzwoni to przynosi telefon… Przychodzi i mówi ile jest dzieci, robi w komputerze czy mogą przyjść inne dzieci do przedszkola. Mówi zawsze, kogo nie będzie, bo mama dzwoniła. Pani Jola wysyła esemesy do rodziców jak coś się stanie dziecku. Pani Jola ma ładne włosy

Jolanta Kalisiewicz

Kasia Walczak

Kasia Walczak

Erwina Gołębiewska

Woźna „Jest bardzo miła i podaje nam różne danka. Lubię z nią rysować i kolorować. Często nam rysuje…”

Erwina Gołębiewska

Ewa Sawicka

Woźna „Ciocia Ewa nosi okulary, jest piękna i zawsze uśmiechnięta. Chodzi ubrana na kolorowo i codziennie przynosi Nam pyszne jedzonko. Codziennie rano Nas przytula i czasami pomaga w pracach…”

Ewa Sawicka

Iwona Gajewska

Iwona Gajewska

Ela Wasiak

Woźna w grupie Sówek. Pani Ela daje nam owocki. Jest ulubiona i bardzo miła. Jest kochana.

Ela Wasiak

Iza Kołodziej

Woźna

Iza Kołodziej

Przyjdź

napisz lub zadzwoń.

Przedszkole nr 422 "Kolorowa Sowa"