Klub Kreatywnej Rodzinki - gr. IV i V

Galeria » Klub Kreatywnej Rodzinki - gr. IV i V

21 listopada dzieci z grupy „Niedźwiadki” odwiedziły pobliską piekarnię -  dowiedziały się jaki jest proces powstawania chleba, na czym polega praca piekarza. Przedszkolaki mogły zobaczyć jak funkcjonuje piekarnia oraz jakie składniki są potrzebne do zrobienia chleba. Podziękowania dla Mamy Zuzi Wiśniewskiej za zorganizowanie takiego interesującego wyjścia :)

25 listopada dzieci z grupy „Biedronki” wzięły udział w warsztatach plastycznych prowadzonych przez panią Annę Laskowską, babcię Wiktorii. Pani Anna zaprezentowała dzieciom trudną sztukę wyplatania świątecznych świeczników w kształcie gwiazdek z papierowej wikliny. Na warsztatach dzieci uczyły się zwijać gazety w bardzo cienkie rurki a następnie wyplatać przepiękne gwiazdy świąteczne. Serdecznie dziękujemy Pani Annie!

Witamy w Klubie Kreatywnej Rodzinki! :)