Kreatywna Rodzinka w Biedronkach - 15.03.2019r.

Galeria » Kreatywna Rodzinka w Biedronkach - 15.03.2019r.

W piątek, 15 marca gościliśmy w Naszej grupie rodziców Adasia Gawron - p. Igę i p. Bartosza Gawron. W ramach Klubu Kreatywnej Rodzinki, rodzice Adasia przygotowali wspaniałe zajęcia dot. odchodzącej zimy. Biedronki bawiły się wspaniale podczas licznych zabaw ruchowych (wesołej rozgrzewki, łowienia i przeliczania śnieżynek z zamarzniętego jeziora, wrzucaniu śnieżynek do kosza). Dzieci poznały także wybrane piktogramy służące do komunikacji z osobami niepełnosprawnymi. Jak również ćwiczyły sprawność manualną wykonując własne śnieżynki i wrzucając je do kosza oraz celując do bramki. Biedroneczki wspólnymi siłami zbudowały także wesołego bałwanka. Zajęcia zakończyły się odpaleniem iskierki ciepła oraz wręczeniem medali uczestnictwa. Bardzo dziękujemy rodzicom Adasia za współpracę i tak ciekawe oraz wesołe zajęcia. Zapraszamy serdecznie jeszcze nie raz w Nasze przedszkolne progi :)