Spotkania adaptacyjne - 29-30.08.2019r.

Galeria » Spotkania adaptacyjne - 29-30.08.2019r.

W sierpniu w naszym przedszkolu odbyły się spotkania adaptacyjne dzieci z grupy „Pszczółek” i „Motylków”. Miały one na celu oswojenie dziecka z nowym miejscem w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Dzieci zapoznały się ze swoimi paniami, salami i zabawkami. Poznały kąciki tematyczne i wyposażanie sal. Podczas wspólnych zabaw dzieci miały okazję na nawiązanie pierwszych kontaktów.
Dużo radości zarówno dzieciom jak i rodzicom sprawiły zabawy ruchowe, znane piosenki i wierszyki  a także zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Były pierwsze spacery na plac zabaw oraz pierwsze prace plastyczne.
Teraz życzymy maluszkom dużo uśmiechu  podczas przekraczania progu przedszkola, a rodzicom wytrwałości w tych pierwszych trudnych dniach adaptacji w przedszkolu. Z dnia na dzień będzie coraz lepiej :)